Школьные библиотеки Донецкой области

запомнить

Семінар "Інформаційнобібліотечний комплекс у контексті розвитку суспільства знань" для методистів бібліотечних фондів шкільних бібліотек області

14.03.2013
На даному семінарі учасники ознайомилися з новими проектами області.

14 березня 2013 року в обл.ІППО відбулося перше заняття постійно діючого семінару «Інформаційно-бібліотечний комплекс у контексті розвитку суспільства знань»для методистів бібліотечних фондів шкільних бібліотек області.  Присутні на семінарі ознайомилися з новими тенденціями формування електронних шкільних бібліотек як етапу світового розвитку інформаційно-комунікативних технологій, концепцієюформування інформаційного простору сучасної бібліотеки ЗНЗ, новими можливостямиу співпраці вчителів та бібліотекарів щодо створення єдиної ресурсної бази даних, координації регіональних віртуальних інформаційних ресурсів у бібліотечних проектах, отримали рекомендації зі створення сайтів шкільних бібліотек свого району таформування в учнів навичок роботи з інформацією.