Шкільні бібліотеки Донеччини

Вчимося малювати

8 лист. 2016
Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей тісно співпрацює з Дніпропетровським театрально-художнім коледжом і спільно проводять цікаві заходи.

У  листопаді 2016р. відбулись два  майстер-класи  «Вчимося  малювати»   з заслуженим майстром народної творчості України, членом Національної  спілки художників України, викладачем-методистом вищої категорії, завідуючою спеціальністю «Декоративно – прикладне мистецтво» Тетяною Анатоліївною Гарькавою  та  викладачем спеціальних  дисциплін декоративно – прикладного  мистецтва Оленою Анатоліївною  Зозулею   з  читачами - учнями 4-В кл. СШ № 67.

Тетяна Анатоліївна  Гарькава   розповіла   про  історію виникнення петриківського  розпису,  народних майстрів та  свою творчу діяльність. Майстер та  її учениці  залюбки  поділилися  своєю  майстерністю  та  вмінням  користуватися  технікою  петриківського  розпису з дітьми,  які   із  зацікавленістю  спостерігали  і приймали  участь  у своїх  перших  мальовках,  де вчилися поєднувати комбінації основних мазків, вмінню зображувати плями пальцем, створювали візерунки, поєднуючи традиційні мазки петриківського розпису.

Олена  Анатоліївна  Зозуля  розповідала  про різноманітні художні  матеріали, основи  живопису, композиції, правила гармонійного поєднання кольорів. Діти  виконували натюрморт з яблуками в теплій гамі під керівництвом Олени Анатоліївни. В цьому їй  допомагали  майбутні художниці, студентки коледжу.

Творча, емоційна атмосфера нікого не залишила байдужим. Діти із захопленням розглядали шедеври, якими була прикрашена художня майстерня Т.А.Гарькавої  та  виставку  живопису  студентів  коледжу.

Діти  взяли  свої  роботи  на  пам'ять про  незабутню  зустріч і вирішили створити власну виставку творчих  робіт в  класі.